Увага! Шановні учні випускних груп Новопсковського ПАЛ! Розпочалася реєстрація для участі у пробному ЗНО, яка триватиме з 08.01.2019 по 31.01.2019 р. Зареєструватися можна на сайтах регіонального центру оцінювання якості освіти. Вартість пробного ЗНО- 2019 139 грн. Детальну інформацію можна отримати за посиланням.  Перейти на сторінку.

27.12.2018 р.  «Новорічною феєрією» закінчився календарний 2018 рік для учнів Новопсковського ПАЛ.  Нехай прийдешній 2019 рік буде наповнений новими зустрічами, незабутніми подіями, високими досягненнями, значними успіхами в навчанні та в роботі. Щастя, здоровя  всім!

26.12.2018 року для учнів групи № 43 був дуже відповідальним днем, адже вони здавали ДКА  й доводили, що гідні отримати кваліфікацію кондитер ІІІ розряду.  Звісно, усі учні хвилювались, адже вони доводили свою професійну компетентність кваліфікаційній комісії.

Проблема булінгу дуже актуальна серед учнівської молоді. Соціальний педагог та класний керівник групи 23 Зайченко О. М. на виховній годині 20.12.2018 р. порадила  дітям, як уникнути конфліктів, запобігти негативним наслідкам та бути толерантними один до одного.

19.12.2018 р. до Дня Св. Миколая учні Новопсковського ПАЛ під керівництвом майстрів в/н провели доброчинну акцію. Перехожі новопсковці біля центральної селищної ялинки одержували смачний подаруночок та теплі побажання від Св. Миколая. Юні кухарі – кондитири власноруч готували солодощі. Новопсковський ПАЛ щиро всіх вітає з Днем Св. Миколая. Бажаємо добра, злагоди, здійснення заповітних мрій.

Вже стало доброю традицією Новопсковського ПАЛ співпрацювати з Новопсковською ЦРБ. 13.12.2018 р. проводилася  скайп – зустріч з Коломиївською бібліотекою, що на Івано – Франківщині. Учні ліцею під керівництвом бібліотекаря Сковородки Н. О. допомогли в проведенні свята Андрія, показавши фрагмент Андріївських вечорниць.

14 грудня в Україні відзначають День ліквідатора аварії на ЧАЕС. Традиційно, 14 грудня проходить досить багато різних пам’ятних заходів, які повинні нагадати нам про цю трагедію, і про героїв, які врятували мільйони життів, пожертвувавши своїми. Про це говорилося на виховній годині в Новопсковському ПАЛ 13.12.2018 р.

 

 

Майстерня (не)дитячої демократії 2.0 у Тернополі 4-8 грудня

Майстерню не дитячої демократії 2.0 відвідали учні та викладач Новопсковського професійного агарного ліцею Луганської області у складі: Жук Тетяна, Смулінець Олександр, Бурдін Роман, Капустін Назар та  Карона Богдан. Проект впроваджується ГО “МО “СТАН” у рамках програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні», яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Протягом візиту делегація ліцею взяла участь у 5-тиденній навчальній програмі з адвокації молодіжних кампаній, формування громадського бюджету та співпраці молодіжної ради з іншими органами державних  установ. В рамках проекту відбулися навчальні візити до Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради, Тернопільської міської ради, ради Теребовлянської ОТГ Тернопільської області.  Учасники «Майстерні» взяли участь в работі Молодіжної ради при Міській державній адміністрації, відвідали музей-майстерню, IT – школу. Проведена зустріч з представником місцевої музичної індустрії, засновниками фестивалю «Файне місто» та «Музфест»,  в рамках творчого вечора «Жива бібліотека» з Олександром Черкашиним,. Памятною стала зустріч  в  Тернопільській обласній державній адміністрації з губернатором Барною С.С. та представниками молодіжних організацій Тернопільщини «Молодіжний національний конгрес», «ПЛАСТ», AIESEC та інших.

Продуктивною стала робота учасників «Майстерні» в Молодіжному центрі м. Тернопіль. Цей досвід організації та функціонування делегати Новопсковського професійного аграрного ліцею вирішили перенести на свою територію та заручилися підтримкою партнерів з м. Тернопіль та м. Черкаси.

Корисною стала зустріч з головою обласної ради Віктором Овчаруком з приводу програми національно-патріотичного вихованння молоді, де ліцеїсти поставили питання щодо можливостей співпраці та отримали запрошення на відвідини замкових комплексів Тернопільщини.

В останній день навчального візиту було організовано пітчинг проектів. Новопсковський професійний аграрний ліцей запрошено до участі в «3-й Майстерні не дитячої демократії» в м. Жмеринка Вінницької області.

06.12.2018 р. до Дня Збройних сил України в Новопсковському ПАЛ класний керівник Комликов М. В. разом із своїми учнями провів змістовну цікаву тематичну виховну годину: «Захисникам України – слава!»

До свята – Дня Збройних сил України викладач Захисту Вітчизни Комликов М. В. влаштував зустріч для учнів ліцею з учасником АТО – старшим прапорщиком Драголою Володимиром Вікторовичем, який розповів учням про престижність професії військового та умови контрактної служби в Збройних силах України.

Відбулися спортивні змагання  згідо щорічної спартакіади на першості ліцею

з шахів, шашок, настільного тенісу та футзалу, приурочені до Дня Збройних сил України.

Переможці та призери змагань з футзалу :

– юнаки: 1 місце – група 32;  2 місце –група 21;  3 місце – групи 31 та 43

- дівчата:  1 місце – група 23;  2 місце – група 13; 3 місце – група 33

Метасьов С., Бабяк Р., Нєустроєв О., Прокопенко О., Шамриха М., Терніков Д., Колеснік К., Кітова С.,  Дегтярьов О., Британов В., Большаков М. та Нотченко А.

відзначилися у змаганнях з настільного тенісу, шахів та шашок. Вітаємо переможців!

Постійно покращується й поповнюється  матеріально – технічна база Новопсковського ПАЛ. Оновлюється  ліцей. Юнаки завзято збирають нові стільці в актовій залі, вправно скручуючи деталі ключами. Буде наш актовий зал ще кращим!

29.11.2018 р. у Новопсковському ПАЛ пройшла загальна виховна година комбінованого типу. До ліцею завітали представники соціальних служб Новопсковського району, а саме центру зайнятості, РЦСССДМ, ювенальної превенції. В рамках тижня «Гендерної освіти» мова йшла про гендерну рівність, основні поняття та стереотипи.  Старший інспектор з ювенальної превенції Решетняк О. С. розповів про права та правопорушення, скоєні неповнолітніми підлітками.

Міжнародний соціальний проект “12 тижнів відповідальності” запрошує до участі

Запрошуємо до участі в міжнародному освітньому соціальному проекті   “12 тижнів відповідальності”

Для активних та сміливих дітей 5 – 17 років:

* які відчувають свою особливу місію на Планеті та готові діяти для примноження любові, добра і турботи про природу,

* які прагнуть розвиватись, набути сміливості, впевненості, нових корисних для життя навичок та реалізувати свій потенціал,

* які хочуть знайти друзів-однодумців в різних куточках Земної кулі.

Після мотивуючого освітнього курсу саморозвитку діти створять свою історію про новий досвід, набутий в проекті “12 тижнів відповідальності”. Історії, що доторкнуться до серця, будуть відзначені та представлені на виставці в Києві.

Формат проекту: онлайн, щотижневі завдання для здобуття нових навичок

Мова проекту: українська, російська, мова жестів

Географія: Планета Земля

Зацікавленим необхідно зголоситися до 15 грудня 2018 року.

Детальніше в заявці:

українською мовою: https://goo.gl/zDoR6h

Поширюйте освітні можливості!

Зареєструйтеся та отримайте цінний досвід, який знадобиться в подальшому житті!

Електронна версія оголошення за посиланням: https://goo.gl/vUNV91

Організатор: Лілія Ткаченко,

автор програми “Діти Створюють Країну”

голова ГО “Українські Креативні Реформатори”

БО БФ “Відповідальні Земляни”

+38095-637-07-37

+38063-436-65-65

+38095-27-29-579

responsible.earthlings@gmail.com

Fb: https:/facebook.com/tkachenkoli

Джерело: БО БФ “Відповідальні Земляни”

27.11.2018 р.    За результатами обласних олімпіад загальноосвітніх дисциплін учні Новопсковського ПАЛ потрапили в десятку лідерів. Найкращий результат у Тетяни Шевцової – учениці 23 групи, яка зайняла 3-тє місце з географії. Підготувала ученицю досвідчений  викладач географії, хімії та біології Сап’ян Лідія Іванівна. Щиро вітаємо переможців! Подальшого успіху в навчанні!

 

Детально про Голодомор в Новопсковському районі учням групи 13 розповіли співробітники районного музею. Учні дізналися про жахливі факти подій 1932 – 1933 рр.  Шануймо память тих часів.

 

День памяті жертв Голодомору щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. В 2018 році ця дата припадає на 24 листопада. До 85-х роковин Голодомору в Новопсковському р-ні також проводяться заходи. До них долучаються і учні ліцею. Ліцеїсти відвідали центральну бібліотеку, ходили до музею, провели виховні години. Лише памятаючи минуле, в тому числі й драматичні події 1933-го, ми можемо йти в майбутнє.

Запалимо свічки, хвилиною мовчання

Помянемо всіх жертв отих страшних часів.

22.11.2018  учні  32 групи  Новопсковського ПАЛ здавали залік з професії «штукатур», вони отримали творче  завдання – скласти свій бізнес – план. З ентузіазмом  підійшли майбутні будівельники до цієї ідеї , були гарні пропозиції та задумки.

15.11.2018 р.  Стало традиційним проводити в ліцеї урочисту посвяту першокурсників у професію. Захід пройшов весело й цікаво, з конкурсами й забавами. Тепер першокурсники – справжні ліцеїсти, і в нас дружня учнівська родина.

15.11.2018 р. на базі Новопсковського ПАЛ розпочато курси для педагогів ліцею та шкіл Новопсковського району, які використовують інтерактивні мультимедійні системи у своїй роботі на засадах Концепції «Нова українська школа». За новітніми технологіями – майбутнє якісної сучасної освіти.

Добігають до кінця польові роботи. Зібрано урожаї зернових, соняшнику, кукурудзи. Майбутні трактористи Новопсковського ПАЛ з ранньої весни і до пізньої осені трудилися на навчальних ділянках ліцею, які розташовані в Білолуцьку, Писарівці. Хлопці на уроках виробничого навчання регулярно виїзджали в поле для суцільного обробітку грунту, сівби зернових, збору врожаю. Опановували нову с/г техніку. Найбільше цікавляться обраною професією Ковальов Олександр, Картильов Лев, Біляєв Артем, Пірогов Богдан, Нелюбов Олег, Гужвинський Павло. Вітаємо наших наставників з наступаючим днем працівників сільського господарства. Бажаємо сприятливих погодних умов та щедрих урожаїв.

Бібліотека Новопсковського ПАЛ отримала перше надходження підручників для 10-го класу за новою освітньою програмою.

Заходьте до бібліотеки за новою книгою, адже книга – джерело знань.

 

У Новопсковському ПАЛ цікаво пройшов тиждень будівельних професій. Всі бажаючі мали змогу переглянути виставку макетів, фото-колажів, рефератів, творів. Викладач спецтехнології Кучеров  О.О. провів відкритий урок. А майстер в/н Гапотченко Т. М. разом з учнями підготувала інформацію про походження будівельних  професій. Діти ознайомилися з архітектурою України, із великим захопленням продивилися відео про незвичайні споруди світу. А найкращим  штукатуром став Васільченко Андрій. Вітаємо переможця! Отже, професія будівельника цікава, творча і високооплачувана, бо дуже затребувана. Тож приходьте навчатися до Новопсковського ПАЛ,опануєте навички будівельника – завжди будете забезпечені роботою і матеріально незалежними.

 

З 05.11.2018 по 09.11.2018 р. в ліцеї відбувся тиждень історії під керівництвом викладача історії Гребенюк Н. А. Упродовж тижня проведено масу цікавих заходів: конкурси, екскурсія до  музею, виховна година, виставка фотоматеріалів.

09 листопада 2018 р. – день української писемності. Вітаємо зі святом! Традиційно Новопсковський ПАЛ пише всеукраїнський радіодиктант. Вивчайте мову! Вдосконалюйте свої знання: «Мова- душа народу».

 

Напередодні дня української писемності та мови учні 21 групи Новопсковського ПАЛ були запрошені до районної бібліотеки на знайомство з сучасною українською книжкою. Учні мали змогу переглянути відео-презентацію «15  українських книжок, які стали культовими». До  уваги учнів була представлена виставка « Модна книжка».

06.11. 2018 року у співпраці  з Міжнародним Благодійним фондом «Сильні духом» в Новопсковському професійному аграрному ліцею проведено «Урок добра».  В заході взяли участь 86 учнів ліцею. Загалом мета заходу – обєднати дітей, педагогів професійно-технічного закладу – була досягнута. Учасники були ознайомлені з роботою фонду, змістом благодійної  всеукраїнської щорічної акції «Назустріч Мрії». Зацікавив учасників фільм про колиску добра -  «Українську родину»

06.11.2018 р. У Новопсковському ПАЛ тривають предметні тижні з історії та будівельних професій. Заплановано ряд цікавих заходів для учнів. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати відкриті уроки, вікторини, пізнавальні відеофільми.

05.11.2018 р. до Новопсковського ПАЛ завітали гості – співробітники ощадбанку. Вони розповіли працівникам ліцею про нові послуги свого банку.

 

«Чи вважаєте Ви себе толерантною людиною? Що таке толерантність?»-зясовували учні 33 групи на виховній годині 01.11.2018 р. з класним керівником   Старцевою О. В. 

16 листопада - міжнародний день толерантності.  Будьмо толерантними завжди, щоб був мир, спокій та злагода в суспільстві.

В черговий раз, 01.11.2018 р., зустрівся з учнями Новопсковського ПАЛ інженер з ОП Кравцов В.М. Він провів бесіду з безпеки життєдіяльності учнів.

 Діти повторили основні правила поведінки в громадських місцях та вдома. Бережіть себе! Життя- найцінніше для людини!


28 жовтня 2018 року –день визволення України від фашистських загарбників.

Цій даті була приурочена виховна година 25.10.2018 р.  на тему:  «Тільки память не сивіє». 

Цікаві матеріали для учнів підготувала бібліотекар ліцею Сковородка Н. О.

Учні пізнали для себе деякі нові факти з історії свого народу. 

 

 

В Новопсковському ПАЛ  пройшов Тиждень психологічного комфорту

 

18 жовтня 2018 року, до Європейського дня боротьби із торгівлею людьми, у Новопсковському професійному аграрному ліцеї класним керівником групи № 32 Гапотченко Т.М. була проведена відкрита виховна година на тему: «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина».

Учні активно приймали участь у обговоренні даної проблеми.

 

17 жовтня 2018 року в Новопсковському професійному аграрному ліцеї бібліотекарем Сковородкою Н.О. проведено засідання круглого столу на тему: «Творча особистість - майбутнє нації», присвяченого 100 – річчю з дня народження В.Сухомлинського. У ході зустрічі мова йшла про розвиток здібностей та обдарувань учнів ліцею, форми та методи роботи, стимулювання спільної творчої роботи учнів і педагогів.

МИ- перші! Ми - Кращі!  Учні Новопсковського ПАЛ отримали переконливу перемогу в обласному відкритому фестивалі - конкурсі молодіжної культури "Дике поле - фест" в номінації "Туристичні маршрути очима молоді". Успіхів нашим хлопцям - Захару Великохацькому, Смулінцю Олександру та Девадзе Нодарі.

03.09.18  р. перший дзвоник знов об’єднав дружну учнівську родину Новопсковського професійного аграрного ліцею. Після урочистої лінійки класні керівники провели для учнів перший у новому навчальному році урок на тему «Прагнемо миру». Побажаємо всім ліцеїстам і педагогам здоров’я, творчої наснаги, нових відкриттів! І нехай над нашою рідною Батьківщиною завжди буде мирне небо!

Шановні учні, батьки, працівники освіти! Колектив Новопсковського професійного аграрного ліцею вітає вас з Днем знань! Нехай цей навчальний рік приведе до нових відкриттів, які обов'язково принесуть успіх, щастя і професійне зростання. Вчіться і живіть захоплено! З новим навчальним роком!

25 червня 2018 року у Новопсковському професійному аграрному ліцеї відбувся захист дипломних і творчих робіт випускників за професією «Муляр. Пічник. Штукатур». До захисту дипломних робіт було допущено 16 учнів групи № 32. Під час виконання робіт учні під керівництвом викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання використовували сучасні комп’ютерні технології проектування будівельних конструкцій.

         Вітаємо випускників зі спеціальності «Муляр. Пічник. Штукатур» з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності!

         А викладачі, майстри  запрошують майбутніх спеціалістів на навчання за професією.

13 червня 2018 року учні Новопсковського професійного аграрного ліцею на чолі з керівником фізичного виховання Рощиним В.В. та викладачем Комликовим М.В. взяли участь у легкоатлетичному забігу на дистанції 500 м та 1500 м до Міжнародного Олімпійського дня. Учень групи № 11 Метасьов Станіслав посів І місце на дистанції 500 м, учениця групи № 33 Єршова Вікторія вже третій рік поспіль посідає І місце на дистанції 1500 м. Вітаємо наших переможців!

18 травня 2018 року колектив ліцею взяв участь у виставці-презентації до 80-річчя Луганської області «Наш труд і творчість тобі, рідна Луганщино!»

17 травня 2018 року колектив Новопсковського ПАЛ долучився до акції "На роботу і на навчання - у вишиванці".

15 травня 2018 року  учні ліцею взяли участь у  годині вшанування «Трагедія незнищенної волі» до Дня пам'яті жертв політичних репресій та 80-ті роковини Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938рр. Присутні переглянули відео ролик «Великий терор в Україні 1937-1938 роках » з метою відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства та дізналися про трагічні події в історії України, викликані насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, ознайомилися з книгою «Реабілітовані історією». Підготували захід для учнів фахівці Новопсковської центральної районної  бібліотеки.

08 травня 2018 року учні ліцею під керівництвом Хворостян Н.П. і Розмазніної Т.В.  підготували святковий концерт "Уклін живим, загиблим слава!"  до Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги. На концерті були присутні почесні гості: ветеран Другої світової війни Гнилобоков С.А., ветеран Другої світової війни Івахненко О.П., дитина війни, ветеран педагогічної праці Кулик А.Ф.

Вітаємо переможця!

26 квітня 2018 року учні ІІІ курсу Новопсковського професійного аграрного ліцею взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед здобувачів освіти випускних груп закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області з професії «Муляр». За результатами конкурсу ІІІ місце посів Кобзар В’ячеслав, учень групи № 32 за професією «Муляр. Пічник. Штукатур». В’ячеслав нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Переможця підготувала майстер виробничого навчання Кучерова Світлана Василівна.

У ІІ етапі Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти "Козацька наснага" команда Новопсковського професійного аграрного ліцею посіла І місце. Підготував призерів керівник фізичного виховання Рощин В.В. Вітаємо переможців!

25 квітня 2018 року на базі Новопсковського професійного аграрного ліцею пройшов ІІ етап Всеукраїнської спортивної гри «Козацька наснага» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. За І місце змагались команди 7 ПТНЗ області: Марківського професійного аграрного ліцею, Білокуракінського професійного аграрного ліцею, Біловодського професійного аграрного ліцею, Новопсковського професійного аграрного ліцею, Старобільського професійного ліцею, Новоайдарського професійного аграрного ліцею, Щастинського професійного ліцею автомобільного транспорту. Команда Новопсковського професійного аграрно