25 червня 2018 року у Новопсковському професійному аграрному ліцеї відбувся захист дипломних і творчих робіт випускників за професією «Муляр. Пічник. Штукатур». До захисту дипломних робіт було допущено 16 учнів групи № 32. Під час виконання робіт учні під керівництвом викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання використовували сучасні комп’ютерні технології проектування будівельних конструкцій.

         Вітаємо випускників зі спеціальності «Муляр. Пічник. Штукатур» з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності!

         А викладачі, майстри  запрошують майбутніх спеціалістів на навчання за професією.

13 червня 2018 року учні Новопсковського професійного аграрного ліцею на чолі з керівником фізичного виховання Рощиним В.В. та викладачем Комликовим М.В. взяли участь у легкоатлетичному забігу на дистанції 500 м та 1500 м до Міжнародного Олімпійського дня. Учень групи № 11 Метасьов Станіслав посів І місце на дистанції 500 м, учениця групи № 33 Єршова Вікторія вже третій рік поспіль посідає І місце на дистанції 1500 м. Вітаємо наших переможців!

18 травня 2018 року колектив ліцею взяв участь у виставці-презентації до 80-річчя Луганської області «Наш труд і творчість тобі, рідна Луганщино!»

17 травня 2018 року колектив Новопсковського ПАЛ долучився до акції "На роботу і на навчання - у вишиванці".

15 травня 2018 року  учні ліцею взяли участь у  годині вшанування «Трагедія незнищенної волі» до Дня пам'яті жертв політичних репресій та 80-ті роковини Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938рр. Присутні переглянули відео ролик «Великий терор в Україні 1937-1938 роках » з метою відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства та дізналися про трагічні події в історії України, викликані насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, ознайомилися з книгою «Реабілітовані історією». Підготували захід для учнів фахівці Новопсковської центральної районної  бібліотеки.

08 травня 2018 року учні ліцею під керівництвом Хворостян Н.П. і Розмазніної Т.В.  підготували святковий концерт "Уклін живим, загиблим слава!"  до Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги. На концерті були присутні почесні гості: ветеран Другої світової війни Гнилобоков С.А., ветеран Другої світової війни Івахненко О.П., дитина війни, ветеран педагогічної праці Кулик А.Ф.

 

 

 

Вітаємо переможця!

26 квітня 2018 року учні ІІІ курсу Новопсковського професійного аграрного ліцею взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед здобувачів освіти випускних груп закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області з професії «Муляр». За результатами конкурсу ІІІ місце посів Кобзар В’ячеслав, учень групи № 32 за професією «Муляр. Пічник. Штукатур». В’ячеслав нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Переможця підготувала майстер виробничого навчання Кучерова Світлана Василівна.

У ІІ етапі Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти "Козацька наснага" команда Новопсковського професійного аграрного ліцею посіла І місце. Підготував призерів керівник фізичного виховання Рощин В.В. Вітаємо переможців!

25 квітня 2018 року на базі Новопсковського професійного аграрного ліцею пройшов ІІ етап Всеукраїнської спортивної гри «Козацька наснага» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. За І місце змагались команди 7 ПТНЗ області: Марківського професійного аграрного ліцею, Білокуракінського професійного аграрного ліцею, Біловодського професійного аграрного ліцею, Новопсковського професійного аграрного ліцею, Старобільського професійного ліцею, Новоайдарського професійного аграрного ліцею, Щастинського професійного ліцею автомобільного транспорту. Команда Новопсковського професійного аграрного ліцею посіла І місце у естафеті «Передача козацького пакету» та конкурсі «Втеча полоненого», ІІ місце у конкурсі з поштовху гирі та підтягуванні, ІІІ місце у конкурсах з метання гирі, перетягування канату та піднімання козака. Щиро вітаємо з перемогами учасників команди та керівника фізичного виховання Рощина В.В.

Щорічно колектив ліцею долучається до акцій Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" 18 - 19 квітня 2018 року учні та педагоги збирали кошти для медичного обладнання дітям з вадами слуху. 

 

У Новопсковському професійному аграрному ліцеї триває місячник охорони праці. 19 квітня 2018 року до закладу освіти завітали працівники Новопсковського відділу ДСНС України. Вони провели навчання з техніки безпеки та продемонстрували учням порядок дій у разі виникнення пожежі.

18 квітня 2018 року в актовій залі ліцею зібралися справжні шанувальники української пісні на щорічний квітневий фестиваль "Українська пісня єднає нас". Фестиваль проводиться з метою збереження музичної культури українського народу, популяризації творчості українських композиторів та пошуку нових талантів. Цьогоріч у виконанні учнів і педагогів ліцею пролунали пісні сучасних українських авторів. Особливо запам'ятався глядачам виступ Синчи Карини, Рощіної Анастасії, Фоменко Валерії, Великохацького Захара, Смулінця Олександра і вокального колектива педагогів "Берегиня".

05 квітня 2018 року учні та педагоги Новопсковського професійного аграрного ліцею долучились до акції "Великоднє привітання захисників України"

04 квітня 2018 року на засідання правового консультаційного пункту до ліцею завітали гості: старший інспектор Новопсковського районного сектору з питань пробації Чаленко Д.В., ювенальний прокурор Новопсковського районного відділу Старобільської місцевої прокуратури Білик О.М. та головний спеціаліст Новопсковського бюро правової допомоги Старобільського МЦ з надання БВПД Бутков С.В. Гості ознайомили учнів з новинами українського законодавства, відповіли на питання щодо прав та обов'язків юнаків та підлітків, показали профілактичний відеоролик. Організувала захід соціальний педагог ліцею Зайченко О.М.

З 26 по 30 березня 2018 року у Новопсковському професійному аграрному ліцеї пройшов предметний тиждень за професією «Кухар. Кондитер». Він почався з виставки тематичної літератури та стіннівок, підготовлених членами учнівської редколегії. 28 березня викладач спецдисциплін Болдар Л.Є. запросила учнів та педагогів на урок-дослідження «Традиції чаювання». А разом із майстром виробничого навчання Шумейко Н.В. учні вирушили у  віртуальну подорож до таємничої країни Легумії. Протягом тижня майбутні кухарі та кондитери  підвищили свою майстерність та усвідомили важливість обраної професії.

У Новопсковському районі триває "Марафон робітничих професій". 15 березня 2018 року профорієнтаційна агітбригада ліцею завітала до закладів середньої освіти с. Кам'янка та с. Новорозсош. Учні презентували свій навчальний заклад та запросили випускників на навчання. 

15 березня 2018 року для учнів І-ІІІ курсу пройшли виховні години  "Подвиг героїв-добровольців" до Дня українського добровольця. 

День відкритих дверей у Новопсковському професійному аграрному ліцеї  - це завжди справжнє свято робітничих професій. Цьогоріч до закладу професійно-технічної освіти завітали майбутні випускники Новопсковських шкіл. Під час заходу дев'ятикласники ознайомились з історією ліцею, його матеріально-технічною базою, подивились виступ профорієнтаційної агітбригади "Ритм" та завітали на майстер-клас до учнів за професією "Кухар.Кондитер".

У Міжнародний день рідної мови члени учнівського самоврядування організували акцію "Я говорю українською!". Ліцеїсти взяли участь у вікторині "Скарби рідної мови". Справжніми знавцями рідної мови виявились учні групи № 33 за професією "Кухар. Кондитер" та учні групи № 22 за професією "Муляр. Пічник. Штукатур". Вітаємо переможців!

20 лютого 2018 року у Новопсковському професійному аграрному ліцеї на тематичній лінійці "Герої не вмирають" вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності та воїнів АТО, які віддали своє життя за рідну Україну. Учні ліцею взяли участь у музейному уроці "Небесна Сотня з нами назавжди" та патріотичній годині Новопсковської районної бібліотеки  "Не зорі падають із неба, зірки ідуть на небеса".

15 лютого 2018 року класні керівники Сковородка Н.О. та Зайченко О.М. разом зі своїми вихованцями взяли участь у мітингу до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та підготували для колективу ліцею літературно-музичну композицію "Подвиг і біль Афганістану"

 

14 лютого 2018 року до Дня закоханих у Новопсковському професійному аграрному ліцеї пройшов традиційний конкурс на кращу валентинку. Учнівські роботи вразили своєю креативністю !

 

13 лютого 2018 року учні за професією «Кухар. Кондитер» під керівництвом майстрів виробничого навчання Келембет О.П., Коваленко Л.С., Шумейко Н.В. запросили  колектив ліцею на святкування Масляної. Веселий ярмарок, цікаві конкурси, українські пісні нікого не залишили байдужими!

 

 

Конкурс фахової майстерності за професією «Кухар»

02 лютого 2018 року у Новопсковському професійному аграрному ліцеї відбувся конкурс фахової майстерності за професією «Кухар» під назвою ««Історичний екскурс сторінками кулінарної книги»» серед учнів І та ІІ курсів навчання. У конкурсі брали участь 12 учнів навчального закладу. Програма конкурсу передбачала: презентацію команди; теоретичний тур – 30 питань з предметів професійно – теоретичної підготовки; практичний тур – приготування холодних страв та закусок.

Завдання конкурсу відповідали рівню кваліфікації 3 розряду кухаря. Переможцями конкурсу були визначені команди: 1 місце – «Вітамін», учні І курсу: Ананьєва Є, Василенко М, Брюховецька І;

2 місце –«Радуга», учні ІІ курсу: Оніщенко К, Пронько А, Юшин Г.

3 місце –«Світлячок», учні ІІ курсу: Куценко В, Колпакова А, Кітова С.

4 місце – «Апельсин», учні І курсу: Колесник К, Ковальова А, Прокопенко А.

Вітаємо переможців конкурсу!


22 січня 2018 року учні ліцею взяли участь у святковій ході єдності до Дня Соборності України.

23 січня 2018 року на базі Новопсковського краєзнавчого музею відбувся музейний урок «Від історичної Злуки до омріяної злагоди»

18 січня 2018 року у Новопсковському районному суді відбувся день «Відкритих дверей». З метою підвищення прозорості,  відкритості та ознайомлення з роботою суду до установи було запрошенно учнів нашого ліцею. На початку заходу учнів ознайомили з приміщенням суду, залами судових засідань, кімнатою для збереження архіву та канцелярією. Після невеликої екскурсії по суду всіх було запрошенно до великої судової зали, де за участю діючих прокурорів, судді, адвокату, слідчого було відтворено показовий процесс з кримінального провадження, яке відбувалося в реальному житті

 


     17 січня спільно з працівниками районної бібліотеки проведено терапевтичне заняття з навчання комунікативним навичкам. Тренінг відбувся в рамках проекту Міжнародної організації з міграції «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» @IOM Ukraine, який реалізовується Новопсковською центральною районною бібліотекою та полягає у відпрацюванні методів подолання некотрольованих проявів агресивної поведінки у стресових ситуаціях.


28.12.2017 у ліцеї зустрічали Новий 2018 рік. Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна.Тому дозвольте від щирого серця привітати вас з наступаючим Новим роком та Різдвом і побажати міцного здоров'я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі!

19.12.2017 року члени учнівського самоврядування, учні за професією «Кухар. Кондитер» під керівництвом майстрів виробничого навчання Келембет О.П. та Коваленко Л.С. виготовили солодкі ​​подарунки з дріжджового тіста для дітей та організували профорієнтаційну акцію до Дня св. Миколая у дитячому садочку «Дзвіночок».

01.12.2017 року фахівці Новопсковського ЦСССДМ провели для учнів лекцію з елементами тренінгу «СНІД – смертельна загроза людству» 

 


Що таке КВК, знають, без сумніву, усі. У неї грають в усьому світі, 30 листопада у Новопсковському професійному аграрному ліцеї також пройшла гра КВК. Команди радували глядачів своєю кмітливістю, гумором, артистизмом, заряджали їх позитивними емоціями. Члени журі, які оцінювали гру, відзначили належний рівень виступу команд і, за їх рішенням, переможцем стала команда «Чоловічий сезон». Вітаємо переможців і бажаємо нових успіхів!


21 листопада учні ліцею взяли участь у заході районної бібліотеки «У революції Гідності – доля народу​»


    16 лиспопада 2017 року у рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху до ліцею завітали представники ДАІ 


     9 лиспопада 2017 року у Новопсковському ПАЛ до Дня української мови та писемності вчитель української мови та літератури Старцева О.В. підготувала та провела літературну вітальню. Після заходу учні, вчителі та майстри виробничого навчання взяли участь у XVII Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності


26 жовтня 2017 року в ліцеї  за підтримки працівників  КЗ «Центральна районна бібліотечна система» пройшов урок пам'яті, присвячений 73-й річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників. На уроці учні привітали зі святом ветерана Другої світової війни Івахненка О.П


   20 жовтня в ліцеї відзначили День кухаря. Усі заходи підготували та провели учні, викладачі та майстри виробничого навчання професії «Кухар. Кондитер». 

   Служителі кухарського мистецтва, від усієї душі вітаємо зі святом! Ви проклали шлях до сердець жінок і чоловіків через шлунок, ви даруєте людям свято для очей і живота, без вас не обходиться жодна важлива подія в житті кожної людини. Низький вам уклін за старання, вміння і золоті руки!


   18 жовтня  Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Соціальний педагог Зайченко О.М. та психолог Шелест С.В. провели для учнів першого курсу практичне заняття «Торгівля людьми: як уберегтися від небезпеки». Усі учасники заходу отримали пам'ятки «Мої правила безпеки» та переглянули тематичний відеоролик.


   18 жовтня 2017 року  в рамках місячника бібліотеки  «За здоровий спосіб життя» у Новопсковському ПАЛ пройшов турнір знавців, захід підготувала та провела бібліотекар ліцею Сковородка Н.О. У турнірі взяли участь учні груп №13 та № 23 разом зі своїми вболівальниками. Перемогу одержала команда першокурсників «Ерудит». Вітаємо з перемогою!


     12 жовтня 2017 року у ліцеї відбувся І етап Всеукраїнських спортивних ігор серед збірних команд юнаків І-ІІІ курсів «Козацька наснага», присвячений Дню захисника України. Спортивні ігри проводяться з метою організації змістовного дозвілля учнівської молоді дозвілля, формування в учнів фізичного, соціального та духовного здоров'я, вдосконалення фізичної та психічної підготовки, підвищення соціальної активності та залучення учнів до занять фізичною культурою, а також з метою пропаганди здорового способу життя. Основними завданнями Спортивних ігор є: виховання в учнів поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу; створення умов для належного рівня підготовки учнів до військової служби, виховання патріотичних почуттів серед учнівської молоді, громадянської відповідальності; підтримання оптимального рівня фізичного розвитку та збільшення рухової активності учнів; формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.


     11 жовтня 2017 року Луганщина відродила чудову традицію проведення профорієнтаційних конкурсів обласного значення. На базі Вищого професійного училища № 92 м. Сєвєродонецька відбувся обласний профорієнтаційний конкурс «Вернісаж професій», на якому учні, викладачі та майстри виробничого навчання Новопсковського ПАЛ гідно презентували свій навчальний заклад. Метою конкурсу визначено презентацію професійно-технічних навчальних закладів Луганської області, їх досягнень та здобутків. Організаторами конкурсу стали Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області спільно з громадською організацією «Асоціація освітян Луганщини». 


10 жовтня 2017 року учні Новопсковського ПАЛ відвідали урочисті проводи призовників Новопсковщини до лав Збройних сил України

 


«Є професія у світі — 
Серце віддавати дітям! 
Серце вчителя безкрає, 
Як би він його не краяв...»

28 вересня 2017 року учні Новопсковського ПАЛ разом з художніми керівниками гучною концертною програмою привітали своїх педагогів та ветеранів педагогічної праці з Днем працівника освіти


28 вересня 2017 року у  ліцеї відбулася традиційна виставка декоративно-ужиткового мистецтва до Дня людини похилого віку «Творча родина, мов зірка, єдина».


21 вересня 2017 року у Новопсковському ПАЛ відзначали День миру, який пройшов під гаслом «Разом заради миру: повага, безпека і гідність для всіх».

Учні І курсу взяли участь у флешмобі «Голуб миру». Керівники гуртків Хворостян Н.П. та Розмазніна Т.В. підготували разом зі своїми вихованцями літературно-музичну композицію «Разом заради миру». О 14-00 навчальний заклад долучився до Всеукраїнського флешмобу «Дзвін миру».