До неба музика сягає наче мрія
Зірок стрічає наш зірковий зал
В очах випускників і радість і надія, 
У Новопсковському ліцеї нині бал.

 детальніше

 

 

Кожного року в третю неділю травня, Україна традиційно вшановує пам’ять понад півмільйона українців, загиблих під час політичних репресій. 20 травня в Новопсковській центральній районній бібліотеці для учнів Новопсковського професійного аграрного ліцею пройшла година історичної правди «Розгойдані дзвони пам’яті…», яка була присвячена трагічним сторінкам історії.

Сьогодні 16 травня 2019 року в Новопсковському професійному аграрному ліцеї пройшло урочисте свято. Вишиті  сорочки вдягли викладачі та здобувачі освіти ліцею. Аби відзначити святковий Міжнародний день вишиванки  діти вдягли їх на уроки, та розповідали одноліткам про значення візерунків на своїх сорочках, говорили про традиції одягу української держави.  Дружній педагогічний  колектив ліцею  разом з дітьми у вишитих «святинях»  передав  відео - привіт усій країні.  детальніше

Крокуючи країнами Європи

Під такою назвою учні Новопсковського професійного аграрного ліцею  пройшли віртуальними вуличками  Мадриду, Барселони, Парижу та інших міст Європи. 

Особливо цікавими були питання вікторини, які поглибили знання здобувачів освіти з географії та історії, сприяли патріотичному піднесенню та вихованню поваги до нашої

Батьківщини та культур країн Європейського Союзу.     детальніше

 

«Родина, родина… від батька й до сина, від матері – донька пророста» Такий пісенний мотив лунав сонячними коридорами Новопсковського професійного агарного ліцею цілісінький день 15 травня 2019 року.  детальніше

 

До дня Європи, який відзначається 18 травня, для учнів гуртожитку та викладачів Професійного аграрного ліцею в Центральній районній бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення мартінічок - старовинного слов'янського оберегу з червоних і білих ниток, який дарують від щирого серця один одному в весняні дні з побажаннями любові, тепла, удачі, радості і довголіття.

14 травня 2019 року у Новопсковському професійному аграрному ліцеї продовжується підбиття підсумків навчання. Здобувачі освіти 31 групи складали ДПА з біології. Успіхів вам!

 Приємні новини!

У Новопсковському професійному аграрному ліцеї Луганської області відбулося підбиття підсумків X Всеукраїнської гри «Соняшник»- 2019.

Диплом за співпрацю  та сприяння в проведенні  гри отримав директор ліцею С.О.Жучинський,

сертифікат координатора гри – викладач української мови та літератури О.В. Старцева.

Сертифікат учасника гри отримали здобувачі освіти: Овчаренко Анна, Чуб Олександра, Колеснік Катерина, Синча Назар, Чумаков Дмитро.

Диплом переможця на шкільному рівні за перемогу – Нотченко Аліна, Старцева Олександра, Василенко Марія, Новіков Владислав, Смулінець Олександр, Мамченко Данило.

Дякуємо всім небайдужим до рідного слова. Вітаємо переможців та учасників конкурсу. 

Колектив та здобувачі освіти Новопсковського професійного аграрного ліцею 8 травня привітали ветеранів з ДНЕМ ПАМЯТІ і ПРИМИРЕННЯ та з наступаючим ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ!

Ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Прийміть найтепліші побажання міцного здоров'я, затишку та благополуччя. Мирного неба Вам та Вашим родинам!

    

Акція «Збережемо чисте довкілля» в Новопсковському професійному аграрному ліцеї продовжується діти зайняті благоустроєм території  закладу освіти, висаджуванням троянд.

7 травня 2019 року у Новопсковському професійному аграрному ліцеї розпочалося підбиття підсумків навчання. Здобувачі освіти 32 групи складали ДПА з біології, бажаємо їм успіхів, високих результатів не лише сьогодні, а і в усіх їх життєвих іспитах.  

    

З  1 по 30 квітня 2019 року в Новопсковському професійному аграрному ліцеї  проведено 14-ту  поспіль  акцію зі збору коштів для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні  за ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»  та підтримки партнерів. Під час акції було зібрано кошти та направлено їх за реквізитами фонду. Та найголовнішим  стало спілкування та моральна підтримка дітей з хворим серцем, створено атмосферу  розуміння та прийняття проблем інших.

25 квітня 2019 року у м. Сєвєродонецьку відбувся ӀӀ етап обласного Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар», в якому взяла участь здобувач освіти групи № 33 Новопсковського професійного аграрного ліцею Луганської області Вікторія Куценко. Конкурс проходив у два тури: теоретичний та практичний. За підсумками участі в конкурсі Вікторія отримала подяку учасника обласного конкурсу фахової майстерності та цінний подарунок. Вітаємо нашу Вікторію та бажаємо в подальшому житті отримувати лише перемоги.

25.04.2019 року Новопсковський  ПАЛ зібрав прихильників пісні. Цього теплого весняного дня тут відбувся традиційний, вже ІV фестиваль української пісні "Пісня єднає нас", який підготовили керівники гуртків Розмазніна Т.В. та Хворостян Н.П. Були представлені на розсуд жюрі вокальні номери різних жанрів. В ліцеї багато талановитих дітей, і наставники у них теж творчі люди.

детальніше

Тиждень фізики та інформатики

       В Новопсковському ліцеї з 10 по 17 квітня проходив тиждень фізики та інформатики. Мета проведення тижня : розвиток пізнавальних, індивідуальних, творчих і інтелектуальних здібностей учнів, підвищення інтересу до даних предметів, до навчальної діяльності, вироблення самоорганізації, формування комунікативної, соціальної компетентностей.  В рамках плану проведення тижня учні переглядали цікаві науково-популярні відеофільми, присвячені до Дня космонавтики, приймали участь в цікавих конкурсах та змаганнях, зокрема відгадували прізвища відомих фізиків в грі «Фізики в купюрах», перевіряли свої знання з фізики та астрономії, граючи в «Морський бій», весело змагалися в «Суперперегонах» з інформатики.  Використання інтерактивної дошки дало змогу провести заходи цікаво та наглядно.

 

З метою формування в учнів високої патріотичної свідомості, готовності виконання громадського та готовності захисту національних інтересів 19 квітня 2019 року на базі Новопсковського професійного аграрного ліцею пройшов ІІ етап Всеукраїнських спортивних ігор серед здобувачів професійно-технічних навчальних закладів України «Козацька наснага».

детальніше

В Новопсковському ПАЛ з 08.04.2019  по 12.04.2019 року пройшов Тиждень іноземної мови

детальніше

12 квітня 2019 року в рамках профорієнтаційної кампанії в Новопсковському професійному аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей. На цей захід були запрошені учні освітніх закладів Новопсковського району: Новопсковський, Осинівський та Газопроводський заклади середньої освіти Новопсковської обєднаної територіальної громади, Пісківська, Закотнянська, Риб`янцівська та Заайдарівська загальноосвітні школи та всі бажаючі.   детальніше

11.04.2019 року у Новопсковському ПАЛ класним керівником групи №13

Болдар Любов Єгорівною був проведений урок пам’яті, присвячений

Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських таборів.

 Тиждень громадського здоров’я детальніше

11.04.2019 р. до Новопсковського ПАЛ завітали гості – представники Луганського національного аграрного університету. Вони детально розповіли випускникам ліцею про навчання в університеті. Цьогорічні випускники мають унікальну можливість продовжити навчання, здобути вищу освіту на базі рідного ліцею: ЛНАУ відкриває свій філіал у Новопсковському районі. Декани факультетів запевнили про наявність бюджетних місць.

      На уроці географії діти демонстрували заборонні знаки для збереження води, які виготовили напередодні, а також провели досліди з очистки води.  

Здобувачі освіти гр. №13 Старцева Олександра і Келембет Ілля зробили вдалі фотознімки мальовничих краєвидів

біля р. Кам’янки і р. Айдару, а за їх матеріалами – фоторепортаж в ліцеї.

В Новопсковському професійному аграрному ліцеї в рамках тижня географії та екології з 18.03.2019 р. по 22.03.2019 р.

 було проведено заходи до Всесвітнього дня води, а саме екскурсію на тему: «Де ріка зустрічається з рікою».

4.04  з учнями  гуртожитку  Новопсковського професійного аграрного ліцею,

було проведено в Новопсковській центральній районній бібліотеці валеологічна зустріч

«Зірковий гість: спорт +»   в рамках Дня здоров’я.

2 квітня на базі Білокуракінського професійного аграрного ліцею пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області у 2018-2019 навчальному році з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», в якому взяв участь здобувач освіти гр. № 31 Новопсковського професійного аграрного ліцея Луганської області Гужвинський Павло та посів 3 місце. Вітаємо переможця та бажаємо, щоб ця перемога не була останньою!!!

 

25.03  з учнями  гуртожитку  Новопсковського професійного аграрного ліцею, було проведено в Новопсковській центральній районній бібліотеці  майстер-клас з апсайклінгу «Браслет».

20.03  з учнями  гуртожитку  Новопсковського професійного аграрного ліцею, було проведено в Новопсковській центральній районній бібліотеці  перегляд фільму «Подруга».

Тиждень професії «Кухар. Кондитер»

З метою розвитку професійних здібностей учнів, підвищення престижності професії в

Новопсковському професійному аграрному ліцеї

проводився тиждень кулінарних професій з 25.03.19 по 29.03.19р.,

де приймали участь учні груп № 13, 23, 33,

які навчаються по професії «Кухар. Кондитер.»

Мета тижня: підвищення інтересів учнів до обраної професії;

виховання почуття відповідальності, колективізму; можливість самовираження. 

Детальніше за посиланням: https://drive.google.com/open… або https://drive.google.com/open…

 

28.03.2019 року в Новопсковському професійному аграрному ліцеї класним керівником 31 групи

Комликовим Миколою Володимировичем

була проведена виховна година на тему: «Нацгвардія на захисті Батьківщини».

28.03.2019 року зі здобувачами освіти в Новопсковському  ПАЛ відбулася профілактична лекція «Діти за гратами», яку провів інспектор Новопсковського сектору з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області Дмитро Нікітін . Діти уважно слухали і захоплено переглядали фільм.

     

Увага! Увага!  У Новопсковському ПАЛ з 12 березня 2019 року  стартував  традиційний  «Марафон професій». Викладачі гуртків Розмазніна Т. В. та Хворостян Н. П.  підготували агітбригаду «Ритм» і вже відвідали ряд шкіл Новопсковського району спільно з районним  центром зайнятості. Дякуємо за гостинний прийом наших учасників у школах. Нагадуємо, що день відкритих дверей у Новопсковському ПАЛ відбудеться 12 квітня 2019 року о  10 годині. 

Українці – лідери! В них є риси лідерського врядування, створення лідерських команд та груп. Так, до учнів Новопсковського професійного агарного ліцею 13 березня завітали представники закладу неформальної освіти «Українська академія лідерства». Студенти Львівського та Іванофранківського вишів представили до уваги студентів І курсу спеціальності «Тракторист-машиніст» лекцію з виховання лідерських якостей та майстерності публічних виступів. Головний меседж заходу- «Лідери – поруч! Лідери – ми!». Хай щастить на обранім путі!
Студенти 1 курсу спеціальностей «Тракторист-машиніст» та Кухар.Кондитер» пройшли реєстрацію до участі в міжнародному освітньому соціальному проекті «Майстерня відповідальних землян». Серед учасників учні І курсу.

   У Новопсковському ПАЛ  7 березня 2019 р. було проведено конкурсно-розважальну гру «Слов’яночка»,  присвячену Дню 8 Березня, в якій взяли участь 5 конкурсанток із різних груп. Це дівчатка-красуні ліцею: Нотченко Аліна, Старцева Олександра – І курс, Ананьєва Євгенія – ІІ курс, Фоменко Валерія та Колпакова Анастасія – ІІІ курс.                                                                                           У конкурсній програмі була традиційна «візитна картка», де дівчата представили себе глядачам у креативній формі. Далі весело змагалися у конкурсах «Шеф-кухар», «Найкрасивіша, найвродливіша», а також був серйозний «Інтелектуальний конкурс», де дівчата показали, що вони великі розумниці. І останній  розважальний конкурс «На шопінг» показав кмітливість та винахідливість учасниць.                                                                                                                                                                                                                                                                                  Всі дівчата отримали подарунки та солодощі, а перемогла тендітна Анастасія Колпакова.                                                                                                                                                                     Настрій у жінок та дівчат був чудовий, бо між конкурсами звучали музичні подарунки від сильної половини ліцею, від чарівних першокурсниць, керівників гуртків. А ведучі – милі, симпатичні хлопці з І курсу – Капустін Назар та Сухорада Артем заворожували всіх присутніх у залі.                                                                                                                                                                            Підготували захід – викладач української мови та літератури Старцева О.В та керівники гуртків Розмазніна Т.В. і Хворостян Н.П.

20 березня 2019 року здобувачі освіти  Новопсковського професійного аграрного ліцею приймали участь в Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків « Лелека – 2019». Власні інтелектуальні надбання перевіряли 10 учнів з першого по третій курси. Бланки відповідей відправлені до оргкомітету в місто Київ. Бажаємо успіхів учасникам!

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. В цей день була проведена відкрита виховна година класним керівником групи № 32 Новопсковського ПАЛ, Гапотченко Т.М. В ході виховного заходу була висвітлена роль самовиховання в формуванні моральної стійкості, мужності, почуття обов'язку і відповідальності перед Батьківщиною.

14.03  з учнями  гуртожитку  Новопсковського професійного аграрного ліцею в Новопсковській центральній районній бібліотеці  було проведено годину вшанування

«Вони для нас виборюють життя» до Дня українського добровольця

13.03.19. В Новопсковському краєзнавчому музеї відбулася на базі  виставки «Нація нескорених»  тематична бесіда за темою «Ми славимо мужність і подвиг ваш».

12.03 з  учнями гуртожитку Новопсковського ПАЛ районна бібліотека провела майстер – клас «Рамочка для фотографіі»

 11.03.19  В Новопсковському краєзнавчому музеї відбулися традиційні щорічні Шевченківські читання  «Хай в серці кожної дитини живе любов до України».

04.03  вихователь  гуртожитку Новопсковського ПАЛ  Білоусова  Т. В. провела арт-вечір «Масляна — свято зустрічі весни».

В групі № 23 пройшов урок з теми «Елементи оформлення страв» під керівництвом майстра в\ н Келембет О.П., учні приймали активну участь в оформленні страв, проявляли свою фантазію та були вражені результатами своєї роботи.

А Масляна іде, красне сонечко веде…

Масляна – це проводи зими й очікування тепла, весняного сонця. 5 березня  учні з професії

«Кухар.Кондитер.» святкували  Масляну: напекли млинців, наварили вареників та пригощали всіх бажаючих.

 

 

Напередодні прекрасного свята весни учні Новопсковського професійного аграрного ліцею Старцева Олександра, Несвіт Єлизавета, Чуб Олександра та Алексєєва Валентина  приємно здивували вітальною листівкою до 8 березня. Святкова листівка вражала великими розмірами та щирими словами привітання. Дякуємо дітям за креативність, творчий потенціал, уяву та фантазію.

28.02  з учнями  гуртожитку  Новопсковського професійного аграрного ліцею, було проведено в Новопсковській центральній районній бібліотеці  історичний екскурс «Українська революція: головні події, постаті»

27.02  з учнями  гуртожитку  Новопсковського професійного аграрного ліцею, було проведено в Новопсковській центральній районній бібліотеці  перегляд фільму «Штольня»

26.02  з учнями  гуртожитку  Новопсковського професійного аграрного ліцею, було проведено в Новопсковській центральній районній бібліотеці  інформаційно-просвітницьку годину «Крокуючи країнами Європи»

25.02.2019 року випускники Новопсковського професійного аграрного ліцею на уроці ділової активності разом з провідним фахівцем відділу активної підтримки безробітних Оксаною Верховодовою опановували методи ефективного спілкування з роботодавцем, з правилами підготовки до співбесіди, питаннями, які обговорюються з роботодавцем, формами та методами самореалізації, технікою телефонних дзвінків, онлайн співбесідою.

У Новопсковському ПАЛ 21 лютого відзначали Міжнародний де