15.11.2018 р.  Стало традиційним проводити в ліцеї урочисту посвяту першокурсників у професію. Захід пройшов весело й цікаво, з конкурсами й забавами. Тепер першокурсники – справжні ліцеїсти, і в нас дружня учнівська родина.

15.11.2018 р. на базі Новопсковського ПАЛ розпочато курси для педагогів ліцею та шкіл Новопсковського району, які використовують інтерактивні мультимедійні системи у своїй роботі на засадах Концепції «Нова українська школа». За новітніми технологіями – майбутнє якісної сучасної освіти.

Добігають до кінця польові роботи. Зібрано урожаї зернових, соняшнику, кукурудзи. Майбутні трактористи Новопсковського ПАЛ з ранньої весни і до пізньої осені трудилися на навчальних ділянках ліцею, які розташовані в Білолуцьку, Писарівці. Хлопці на уроках виробничого навчання регулярно виїзджали в поле для суцільного обробітку грунту, сівби зернових, збору врожаю. Опановували нову с/г техніку. Найбільше цікавляться обраною професією Ковальов Олександр, Картильов Лев, Біляєв Артем, Пірогов Богдан, Нелюбов Олег, Гужвинський Павло. Вітаємо наших наставників з наступаючим днем працівників сільського господарства. Бажаємо сприятливих погодних умов та щедрих урожаїв.

Бібліотека Новопсковського ПАЛ отримала перше надходження підручників для 10-го класу за новою освітньою програмою.

Заходьте до бібліотеки за новою книгою, адже книга – джерело знань.

 

У Новопсковському ПАЛ цікаво пройшов тиждень будівельних професій. Всі бажаючі мали змогу переглянути виставку макетів, фото-колажів, рефератів, творів. Викладач спецтехнології Кучеров  О.О. провів відкритий урок. А майстер в/н Гапотченко Т. М. разом з учнями підготувала інформацію про походження будівельних  професій. Діти ознайомилися з архітектурою України, із великим захопленням продивилися відео про незвичайні споруди світу. А найкращим  штукатуром став Васільченко Андрій. Вітаємо переможця! Отже, професія будівельника цікава, творча і високооплачувана, бо дуже затребувана. Тож приходьте навчатися до Новопсковського ПАЛ,опануєте навички будівельника – завжди будете забезпечені роботою і матеріально незалежними.

 

З 05.11.2018 по 09.11.2018 р. в ліцеї відбувся тиждень історії під керівництвом викладача історії Гребенюк Н. А. Упродовж тижня проведено масу цікавих заходів: конкурси, екскурсія до  музею, виховна година, виставка фотоматеріалів.

09 листопада 2018 р. – день української писемності. Вітаємо зі святом! Традиційно Новопсковський ПАЛ пише всеукраїнський радіодиктант. Вивчайте мову! Вдосконалюйте свої знання: «Мова- душа народу».

 

Напередодні дня української писемності та мови учні 21 групи Новопсковського ПАЛ були запрошені до районної бібліотеки на знайомство з сучасною українською книжкою. Учні мали змогу переглянути відео-презентацію «15  українських книжок, які стали культовими». До  уваги учнів була представлена виставка « Модна книжка».

06.11. 2018 року у співпраці  з Міжнародним Благодійним фондом «Сильні духом» в Новопсковському професійному аграрному ліцею проведено «Урок добра».  В заході взяли участь 86 учнів ліцею. Загалом мета заходу – обєднати дітей, педагогів професійно-технічного закладу – була досягнута. Учасники були ознайомлені з роботою фонду, змістом благодійної  всеукраїнської щорічної акції «Назустріч Мрії». Зацікавив учасників фільм про колиску добра -  «Українську родину»

06.11.2018 р. У Новопсковському ПАЛ тривають предметні тижні з історії та будівельних професій. Заплановано ряд цікавих заходів для учнів. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати відкриті уроки, вікторини, пізнавальні відеофільми.

05.11.2018 р. до Новопсковського ПАЛ завітали гості – співробітники ощадбанку. Вони розповіли працівникам ліцею про нові послуги свого банку.

 

«Чи вважаєте Ви себе толерантною людиною? Що таке толерантність?»-зясовували учні 33 групи на виховній годині 01.11.2018 р. з класним керівником   Старцевою О. В. 

16 листопада - міжнародний день толерантності.  Будьмо толерантними завжди, щоб був мир, спокій та злагода в суспільстві.

В черговий раз, 01.11.2018 р., зустрівся з учнями Новопсковського ПАЛ інженер з ОП Кравцов В.М. Він провів бесіду з безпеки життєдіяльності учнів.

 Діти повторили основні правила поведінки в громадських місцях та вдома. Бережіть себе! Життя- найцінніше для людини!


28 жовтня 2018 року –день визволення України від фашистських загарбників.

Цій даті була приурочена виховна година 25.10.2018 р.  на тему:  «Тільки память не сивіє». 

Цікаві матеріали для учнів підготувала бібліотекар ліцею Сковородка Н. О.

Учні пізнали для себе деякі нові факти з історії свого народу. 

 

 

В Новопсковському ПАЛ  пройшов Тиждень психологічного комфорту

 

18 жовтня 2018 року, до Європейського дня боротьби із торгівлею людьми, у Новопсковському професійному аграрному ліцеї класним керівником групи № 32 Гапотченко Т.М. була проведена відкрита виховна година на тему: «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина».

Учні активно приймали участь у обговоренні даної проблеми.

 

17 жовтня 2018 року в Новопсковському професійному аграрному ліцеї бібліотекарем Сковородкою Н.О. проведено засідання круглого столу на тему: «Творча особистість - майбутнє нації», присвяченого 100 – річчю з дня народження В.Сухомлинського. У ході зустрічі мова йшла про розвиток здібностей та обдарувань учнів ліцею, форми та методи роботи, стимулювання спільної творчої роботи учнів і педагогів.

МИ- перші! Ми - Кращі!  Учні Новопсковського ПАЛ отримали переконливу перемогу в обласному відкритому фестивалі - конкурсі молодіжної культури "Дике поле - фест" в номінації "Туристичні маршрути очима молоді". Успіхів нашим хлопцям - Захару Великохацькому, Смулінцю Олександру та Девадзе Нодарі.

03.09.18  р. перший дзвоник знов об’єднав дружну учнівську родину Новопсковського професійного аграрного ліцею. Після урочистої лінійки класні керівники провели для учнів перший у новому навчальному році урок на тему «Прагнемо миру». Побажаємо всім ліцеїстам і педагогам здоров’я, творчої наснаги, нових відкриттів! І нехай над нашою рідною Батьківщиною завжди буде мирне небо!

Шановні учні, батьки, працівники освіти! Колектив Новопсковського професійного аграрного ліцею вітає вас з Днем знань! Нехай цей навчальний рік приведе до нових відкриттів, які обов'язково принесуть успіх, щастя і професійне зростання. Вчіться і живіть захоплено! З новим навчальним роком!

25 червня 2018 року у Новопсковському професійному аграрному ліцеї відбувся захист дипломних і творчих робіт випускників за професією «Муляр. Пічник. Штукатур». До захисту дипломних робіт було допущено 16 учнів групи № 32. Під час виконання робіт учні під керівництвом викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання використовували сучасні комп’ютерні технології проектування будівельних конструкцій.

         Вітаємо випускників зі спеціальності «Муляр. Пічник. Штукатур» з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності!

         А викладачі, майстри  запрошують майбутніх спеціалістів на навчання за професією.

13 червня 2018 року учні Новопсковського професійного аграрного ліцею на чолі з керівником фізичного виховання Рощиним В.В. та викладачем Комликовим М.В. взяли участь у легкоатлетичному забігу на дистанції 500 м та 1500 м до Міжнародного Олімпійського дня. Учень групи № 11 Метасьов Станіслав посів І місце на дистанції 500 м, учениця групи № 33 Єршова Вікторія вже третій рік поспіль посідає І місце на дистанції 1500 м. Вітаємо наших переможців!

18 травня 2018 року колектив ліцею взяв участь у виставці-презентації до 80-річчя Луганської області «Наш труд і творчість тобі, рідна Луганщино!»

17 травня 2018 року колектив Новопсковського ПАЛ долучився до акції "На роботу і на навчання - у вишиванці".

15 травня 2018 року  учні ліцею взяли участь у  годині вшанування «Трагедія незнищенної волі» до Дня пам'яті жертв політичних репресій та 80-ті роковини Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938рр. Присутні переглянули відео ролик «Великий терор в Україні 1937-1938 роках » з метою відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства та дізналися про трагічні події в історії України, викликані насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, ознайомилися з книгою «Реабілітовані історією». Підготували захід для учнів фахівці Новопсковської центральної районної  бібліотеки.

08 травня 2018 року учні ліцею під керівництвом Хворостян Н.П. і Розмазніної Т.В.  підготували святковий концерт "Уклін живим, загиблим слава!"  до Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги. На концерті були присутні почесні гості: ветеран Другої світової війни Гнилобоков С.А., ветеран Другої світової війни Івахненко О.П., дитина війни, ветеран педагогічної праці Кулик А.Ф.

Вітаємо переможця!

26 квітня 2018 року учні ІІІ курсу Новопсковського професійного аграрного ліцею взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед здобувачів освіти випускних груп закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області з професії «Муляр». За результатами конкурсу ІІІ місце посів Кобзар В’ячеслав, учень групи № 32 за професією «Муляр. Пічник. Штукатур». В’ячеслав нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Переможця підготувала майстер виробничого навчання Кучерова Світлана Василівна.

У ІІ етапі Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти "Козацька наснага" команда Новопсковського професійного аграрного ліцею посіла І місце. Підготував призерів керівник фізичного виховання Рощин В.В. Вітаємо переможців!

25 квітня 2018 року на базі Новопсковського професійного аграрного ліцею пройшов ІІ етап Всеукраїнської спортивної гри «Козацька наснага» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. За І місце змагались команди 7 ПТНЗ області: Марківського професійного аграрного ліцею, Білокуракінського професійного аграрного ліцею, Біловодського професійного аграрного ліцею, Новопсковського професійного аграрного ліцею, Старобільського професійного ліцею, Новоайдарського професійного аграрного ліцею, Щастинського професійного ліцею автомобільного транспорту. Команда Новопсковського професійного аграрного ліцею посіла І місце у естафеті «Передача козацького пакету» та конкурсі «Втеча полоненого», ІІ місце у конкурсі з поштовху гирі та підтягуванні, ІІІ місце у конкурсах з метання гирі, перетягування канату та піднімання козака. Щиро вітаємо з перемогами учасників команди та керівника фізичного виховання Рощина В.В.

Щорічно колектив ліцею долучається до акцій Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" 18 - 19 квітня 2018 року учні та педагоги збирали кошти для медичного обладнання дітям з вадами слуху. 

У Новопсковському професійному аграрному ліцеї триває місячник охорони праці. 19 квітня 2018 року до закладу освіти завітали працівники Новопсковського відділу ДСНС України. Вони провели навчання з техніки безпеки та продемонстрували учням порядок дій у разі виникнення пожежі.

18 квітня 2018 року в актовій залі ліцею зібралися справжні шанувальники української пісні на щорічний квітневий фестиваль "Українська пісня єднає нас". Фестиваль проводиться з метою збереження музичної культури українського народу, популяризації творчості українських композиторів та пошуку нових талантів. Цьогоріч у виконанні учнів і педагогів ліцею пролунали пісні сучасних українських авторів. Особливо запам'ятався глядачам виступ Синчи Карини, Рощіної Анастасії, Фоменко Валерії, Великохацького Захара, Смулінця Олександра і вокального колектива педагогів "Берегиня".

05 квітня 2018 року учні та педагоги Новопсковського професійного аграрного ліцею долучились до акції "Великоднє привітання захисників України"

04 квітня 2018 року на засідання правового консультаційного пункту до ліцею завітали гості: старший інспектор Новопсковського районного сектору з питань пробації Чаленко Д.В., ювенальний прокурор Новопсковського районного відділу Старобільської місцевої прокуратури Білик О.М. та головний спеціаліст Новопсковського бюро правової допомоги Старобільського МЦ з надання БВПД Бутков С.В. Гості ознайомили учнів з новинами українського законодавства, відповіли на питання щодо прав та обов'язків юнаків та підлітків, показали профілактичний відеоролик. Організувала захід соціальний педагог ліцею Зайченко О.М.

З 26 по 30 березня 2018 року у Новопсковському професійному аграрному ліцеї пройшов предметний тиждень за професією «Кухар. Кондитер». Він почався з виставки тематичної літератури та стіннівок, підготовлених членами учнівської редколегії. 28 березня викладач спецдисциплін Болдар Л.Є. запросила учнів та педагогів на урок-дослідження «Традиції чаювання». А разом із майстром виробничого навчання Шумейко Н.В. учні вирушили у  віртуальну подорож до таємничої країни Легумії. Протягом тижня майбутні кухарі та кондитери  підвищили свою майстерність та усвідомили важливість обраної професії.

У Новопсковському районі триває "Марафон робітничих професій". 15 березня 2018 року профорієнтаційна агітбригада ліцею завітала до закладів середньої освіти с. Кам'янка та с. Новорозсош. Учні презентували свій навчальний заклад та запросили випускників на навчання. 

15 березня 2018 року для учнів І-ІІІ курсу пройшли виховні години  "Подвиг героїв-добровольців" до Дня українського добровольця. 

День відкритих дверей у Новопсковському професійному аграрному ліцеї  - це завжди справжнє свято робітничих професій. Цьогоріч до закладу професійно-технічної освіти завітали майбутні випускники Новопсковських шкіл. Під час заходу дев'ятикласники ознайомились з історією ліцею, його матеріально-технічною базою, подивились виступ профорієнтаційної агітбригади "Ритм" та завітали на майстер-клас до учнів за професією "Кухар.Кондитер".

 

У Міжнародний день рідної мови члени учнівського самоврядування організували акцію "Я говорю українською!". Ліцеїсти взяли участь у вікторині "Скарби рідної мови". Справжніми знавцями рідної мови виявились учні групи № 33 за професією "Кухар. Кондитер" та учні групи № 22 за професією "Муляр. Пічник. Штукатур". Вітаємо переможців!

20 лютого 2018 року у Новопсковському професійному аграрному ліцеї на тематичній лінійці "Герої не вмирають" вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності та воїнів АТО, які віддали своє життя за рідну Україну. Учні ліцею взяли участь у музейному уроці "Небесна Сотня з нами назавжди" та патріотичній годині Новопсковської районної бібліотеки  "Не зорі падають із неба, зірки ідуть на небеса".